Zabiegi laserowe na rozstępy

Posted on 13 listopada 2015

Rozstępy są problemem, który dotyka znaczną część społeczeństwa. Choć problem dotyczy tak samo kobiet jak i mężczyzn, w przypadku kobiet pojawia się częściej, ponieważ w wyniku ciąży dochodzi u nich do znacznych wahań wagi i rozciągania skóry. Kiedy nasza skóra bardzo się rozciąga, w pewnym momencie włókna kolagenowe nie wytrzymują i pękają. Pęknięcia te nazywamy rozstępami. W początkowej fazie są one sine i czerwone, z czasem jaśnieją i stają się mniej widoczne. Jednak struktura skóry w tych miejscach pozostaje zmieniona.

Zabiegi laserowe na rozstępy w salonach kosmetycznych

Jako, że rozstępy są dość dużym defektem kosmetycznym, wiele osób ma z nimi problem. W celu rozwiązania tego problemu często odwiedzamy salon kosmetyczny – Kraków ze SwiatUrody.com, ponieważ dysponuje on bardziej zaawansowanymi narzędziami, które pomagają zwalczyć problem zerwanych włókien kolagenowych. W ostatnich latach coraz większą popularność zdobywają zabiegi z użyciem lasera. Okazały się one skuteczne także w przypadku rozstępów. Polegają one na kontrolowanym uszkadzaniu skóry za pomocą wiązki światła wytwarzanego przez laser. Efekty serii zabiegów w wielu przypadkach znacznie zmniejszają widoczność rozstępów.

Jeżeli szukamy zabiegów laserowych na rozstępy w Krakowie, wpiszmy w wyszukiwarce internetowej hasło: kosmetyczka Kraków i porównajmy zabiegi dostępne w poszczególnych salonach. Pamiętajmy, że tego rodzaju zabiegi powinny być poprzedzone konsultacją, która ma na celu wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do zastosowania lasera. Ilość zabiegów, które potrzebne są do uzyskania konkretnych  efektów jest kwestią bardzo indywidualną. W zależności od organizmu efekty będą się pojawiały prędzej, lub później. Warto jednak rozważyć możliwość zabiegów laserem.

Bez kategorii


  1. Sylwia pisze:

    Fajnie, że można pozbyć się rozstępów, bo one często doprowadzają do kompleksów. Ciekawe tylko, ile taki zabieg kosztuje… Ktoś coś wie? :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>