Zakochaj się w fotoodmładzaniu! Kosmetyczka z Bydgoszczy

Posted on 26 stycznia 2017

Niestety czas płynie nieubłaganie, z roku na rok jesteśmy coraz starsi, a na naszej twarzy pojawiają się kolejne zmarszczki i przebarwienia. Aby zachować gładką, promienistą cerę, warto wypróbować zabieg fotoodmładzania. Czym jest fotoodmładzanie? Zabieg, któremu najczęściej poddawana jest skóra twarzy, szyi czy ramion. Polega on na pobudzaniu komórek do produkcji kolagenu i elastyny, czyli białek które odpowiedzialne są za napięcie naszej skóry. Dzięki temu zmarszczki znikają, a nasza cera nabiera pięknego zdrowego koloru. Zabieg fotoodmładzania nie wymaga specjalnych przygotowań. Trwa od kilkunastu minut do pół godziny, w zależności od potrzeb naszej skóry oraz wybranej części ciała.

Fotoodmładzanie jest zabiegiem jest bezinwazyjnym, dlatego opuszczając bydgoski salon kosmetyczny od razu możemy powrócić do swoich codziennych obowiązków. Skóra po zabiegu regeneruje się bardzo szybko, ale jej przebudowa przebiega w indywidualnym tempie, dlatego pierwsze efekty są widoczne już po kilku dniach, a pełna poprawa dostrzegalna jest po ok. 2-3 miesiącach. Natomiast dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się przeprowadzenie serii ok. 3-5 zabiegów, w czterotygodniowych odstępach czasu. Jak dbać o skórę po zabiegu?

Po zabiegu fotoodmładzania nasza skóra może być nieco przesuszona, więc między kolejnymi seriami warto poddać się zabiegom, które dogłębnie nawilżą naszą skórę. Odpowiednie nawilżenie i dotlenienie pozwolą także na dłuższe utrzymanie efektów zabiegu, dzięki czemu dłużej będziemy się mogły cieszyć pięknym wyglądem. Zabieg ten pomaga nam nie tylko zredukować zmarszczki, ale także likwiduje rozszerzone naczynka oraz skłonności do rumienienia się. Fotoodmładzanie pomoże także kobietą, które cierpią na trądzik różowaty lub chcą usunąć ślady po trądziku młodzieńczym. Zabieg ten niszczy również zmiany pigmentowe na skórze, czyli wszelkie przebarwienia, które powstają pod wpływem działania promieni słonecznych.

Przy wykonywaniu zabiegu ogromne znaczenie ma doświadczenie, które posiada kosmetyczka. Bydgoszcz to miasto, w którym znajdziemy wiele salonów kosmetycznych (swiaturody.com/bydgoszcz,kosmetyczka,9.html), więc przed przystąpieniem do zabiegu warto poznać o nich opinie i wybrać ten najlepszy. Mamy tutaj wiele możliwości, gabinety są wyposażone w nowoczesny sprzęt, dodatkowo atmosfera w nich panująca skłania do częstych powrotów, można się tam zrelaksować. Fotostarzenie się naszej skóry to złożony i długofalowy proces, którego nikt nie uniknie. Jednak korzystając z najnowszych technologii możemy go spowolnić, ale nie zatrzymać.

Bez kategorii


  1. Jasmina pisze:

    Nie próbowałam, a z tego, co czytam, to jednak warto :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>